STK w mediach

Wywiad w Radio Afera, marzec 2015

We wtorek, 3 marca, ekipa STK w składzie Anna Janiak, Marcelina Płatkiewicz i Rafał Matuła udzielili wywiadu dla Radia Afera (radio Politechniki Poznańskiej). Na początku stres nas bardzo zżarł, ale w końcu szło na żywo, więc chyba można nam wybaczyć :)
Audycji można wysłuchać tutaj. Wywiad przeprowadziła Daria Weryńska.

 

Sztafeta Głównym Szlakiem Beskidzkim w 2012

W Magazynie Aktualności Turystycznych „Beskidy”, który był patronem Sztafety, w wydaniu „lato 2012″ na stronie 49. pojawiła się wzmianka o naszym przedsięwzięciu. Zachęcamy do lektury.

 

Gorgany Race 2011: Piotrek Fijałkowski Michał Dreas ponownie w „Echo miasta”

4 VII 2011 po raz kolejny w gazecie „echo miasta” (Poznań) pojawili się Piotrek Fijałkowski i Michał Dreas – tym razem w relacji z ekstremalnego, długodystansowego biegu górskiego w ukraińskich Gorganach.

Zapraszamy do lektury elektronicznego wydania Echa miasta (ostatnia strona – dział Sport), jak również wątku na naszym forum, gdzie znajduje się zarówno opis przygotowań jak i szczegółowa relacja z biegu.

Z wyczynu chłopaków jesteśmy oczywiście bardzo dumni i raz jeszcze im gratulujemy!

 

Wywiad z P. Fijałkowskim i L. Darmochwałem o biegach górskich w „Echo miasta”

W poniedziałek 20 IX 2010 w gazecie „echo miasta” (Poznań) ukazał się wywiad z Piotrem Fijałkowskim i Leszkiem Darmochwałem na temat biegów górskich w których od pewnego czasu startują.

Sekcję Turystyki Kwalifikowanej nieopatrznie nazwano Sekcją Turystyki Niekonwencjonalnej, co przy wyczynach Piotra i Leszka, w gruncie rzeczy jest prawdą. :)

Plik z wydaniem elektronicznym gazety: Echo miasta – Poznań (artykuł na ostatniej stronie).

 

Relacja Krzysztofa „Ronca” Rąglewskiego w N.P.M

W marcowym (2010) wydaniu N.P.M. ukazała się relacja „Ronca” z jego wyprawy w góry Korsyki pt. „O jeden most za daleko”. Był to trekking jednym z najtrudniejszych szlaków w Europie – GR20. Sekcja Turystyki Kwalifikowanej wsparła wyprawę sprzętowo – nasze logo pojawiło się w sekcji sponsorów wyprawy.

O jeden most za daleko - N.P.M. (marzec 2010), str. 1.O jeden most za daleko - N.P.M. (marzec 2010), str. ostatnia.

 

Audycja o STK w Radiu Emaus.

W imieniu Sekcji Turystyki Kwalifikowanej wypowiadają się Aleksandra Walczak oraz Piotr Fijałkowski. Audycję prowadziła Katarzyna Zagórska (realizacja dźwięku Marcin Książkiewicz).

  1. Część pierwsza.
  2. Część druga.

Audycja „Podróże dalekie” z udziałem Oli Czemko na temat Wysp Kanaryjskich.

Materiał został wyemitowany i użyczony dzięki uprzejmości Radia Merkury.

  1. Część pierwsza.
  2. Część druga.

STK czyli SeTKa!

Jesteśmy organizacją studencką przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Promujemy turystykę jako sposób spędzania wolnego czasu, przez organizację rajdów górskich i rowerowych, spływów kajakowych, wypadów na narty... Zapraszamy!
Logo STK Logo AZS Logo UEP

Polub nas na FB!