Relacje

Góry Izerskie, 8-10 października 1999

[Kliknij, aby zobaczyć galerię zdjęć z tego rajdu]   Typowo jesienna, deszczowa pogoda towarzyszyła przez cały czas uczestnikom rajdu górskiego "Serpentyny", który odbył się w dniach od 8 do 10 października 1999 r. w Górach Izerskich. Przeszliśmy Wysoki Grzbiet od Szklarskiej Poręby do Stogu Izerskiego, ale większość trasy przypadła na czeską część Gór Izerskich.

Góry Bystrzyckie, 1-3 maja 1999

Niesamowita, prawie letnia pogoda sprawiła miłą niespodziankę uczestnikom rajdu górskiego "Pieszo w nieznane", który odbył się w dniach od 1 do 3 maja 1999 r. w Górach Bystrzyckich. Trasa prowadziła z Międzylesia przez Jagodną, Spaloną, Lasówkę i Duszniki Zdrój do Polanicy.

Zieleniec – obóz narciarski, 12-14 marca 1999

[Kliknij, aby zobaczyć galerię zdjęć z tego rajdu] Prawie wiosenny już obóz narciarski w Zieleńcu odbył się w dniach od 12 do 14 marca 1999 r. Jeździliśmy na nartach, chodziliśmy po Górach Orlickich i "zwiedzaliśmy" Czechy. Prawdziwe białe szaleństwo. Rozkręcająca się wciąż ekipa AZS AE POZNAŃ – sekcja turystyki i dobrzy, świeżo zapoznani przyjaciele, chcąc [...]

Kletno, 13-17 lutego 1999

Posesyjny zimowy obóz pieszy i narciarski w Kletnie "Masyw Śnieżnika" odbył się w dniach od 13 do 17 lutego 1999 r. Jeździliśmy na nartach, przecieraliśmy zasypane górskie szlaki Masywu Śnieżnika i grzęźliśmy po pas w zaspach. Prawdziwa zima na prawdziwym odludziu.

Krościenko, 28 grudnia 1998 – 3 stycznia 1999

[Kliknij, aby zobaczyć galerię zdjęć z tego rajdu]   Sylwestrowy obóz narciarski został zorganizowany w dniach od 28 grudnia 1998 r. do 3 stycznia 1999 r. w Krościenku nad Dunajcem. Jeździliśmy na nartach, chodziliśmy po Pieninach i zwiedzaliśmy zamki (Czorsztyn i Niedzica). Prawdziwe szaleństwo rozpoczęło się w tę ostatnią w Starym Roku noc…

STK czyli SeTKa!

Jesteśmy organizacją studencką przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Promujemy turystykę jako sposób spędzania wolnego czasu, przez organizację rajdów górskich i rowerowych, spływów kajakowych, wypadów na narty... Zapraszamy!
Logo STK Logo AZS Logo UEP

Polub nas na FB!