Relacje

„Rajd listopadowy”, 9-13 listopada 2006

[Kliknij, aby zobaczyć galerię zdjęć z tego rajdu]   "Panie Kolego, te kobiety przeszły wiele – i to niejedno", czyli piżamowe party na śniegu i inne takie…a wszystko w zaśnieżonych realiach Beskidu Sądeckiego.   Minęło już trochę czasu od powrotu z tego jakże malowniczego zakątka Polski. Czas powspominać jak było. Dla mnie podróż pociągiem to [...]

„Bieszczady w bieli”, 2-6 listopada 2006

[Kliknij, aby zobaczyć galerię zdjęć z tego rajdu]   Jesienne Bieszczady powitały nas zimowym wystrojem i warunkami…ale nic to, patrząc na SeTKowe dziewczyny nie dane nam było zmarznąć. Było nawet gorąco ;-)

„Tatry jak co roku” – rajd wędrowny, 14-21 sierpnia 2006

[Kliknij, aby zobaczyć galerię zdjęć z tego rajdu]   8 dni wędrówki w Tatrach, od Orlej Perci aż po Wołowiec, budzeni codziennie ze snu przez płomienne zorze…   Jako, że relacja ma formę dialogu, zapraszamy na forum .

„Pieszo w nieznane” – Majówka w Bieszczadach, 28 kwietnia – 3 maja 2006

Wszelkie zmiany w stosunku do oryginału pochodzą od webmastera. „W górach jest wszystko, co kocham I wszystkie wiersze są w bukach Zawsze kiedy tam powracam Biorą mnie klony za wnuka”               Jerzy Harasymowicz Piątek. Dworzec Główny w Poznaniu. Kasa numer 1.Godzina zero. Hurra. Zaraz wyjeżdżamy w tak cudowny zakątek naszego kraju. Z niecierpliwością czekamy na spóźnialskich. [...]

Turniej piłkarski organizowany przez AZS AE Poznań, 9 kwietnia 2006

[Zobacz zdjęcia z turnieju] Zdjęcia z turnieju piłkarskiego, na którym dwóch SeTKowiczów poczynało sobie całkiem, całkiem. Trzecie miejsce w tak dobrze obsadzonym turnieju to spory sukces :)

Wypad rowerowy do Śnieżycowego Jaru, 8 kwietnia 2006

[Kliknij, aby zobaczyć galerię zdjęć z tego rajdu]   Pierwsze ciepłe kwietniowe dni SeTKa wykorzystała na rowerową eskapadę do Śnieżycowego Jaru, gdzie zobserwowaliśmy kwitnące (zawsze na przełomie kwietnia i maja) śnieżyce.

„But w wodzie”, 16-19 marca 2006

[Kliknij, aby zobaczyć galerię zdjęć z tego rajdu]   Wszelkie zmiany w stosunku do oryginału pochodzą od webmastera. W czwartek wieczorem zbiórka odbyła się jak zwykle pod kasą numer 1. Kolejny rajd. Fajowo było widzieć uśmiechnięte twarze przyjaciół. Co ciekawe, uczestnikami byli tym razem w przewadze panowie. Stosunek 11 do 7. To niesamowite:+))). Nutka niepewności [...]

STK czyli SeTKa!

Jesteśmy organizacją studencką przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Promujemy turystykę jako sposób spędzania wolnego czasu, przez organizację rajdów górskich i rowerowych, spływów kajakowych, wypadów na narty... Zapraszamy!
Logo STK Logo AZS Logo UEP

Polub nas na FB!