Relacje

Powtórka z Bieszczadów

W długi weekend listopadowy wyruszyliśmy, podobnie jak w zeszłym roku, na podbój Bieszczadów. Czy było warto? Jasne, że tak! Pogoda nas nie rozpieszczała, ale wspomnienia zostaną na długo…

Morze szczytów, czyli rajd w Beskid Wyspowy

Pod koniec października odwiedziliśmy Beskid Wyspowy. Zapraszamy do zapoznania się z relacją Piotrka Fijałkowskiego oraz alfabetycznym przewodnikiem po rajdzie autorstwa Bronsia.

Fogarasze 2010

Tegoroczne wakacje spędziliśmy w rumuńskich Fogaraszach na tygodniowej wędrówce a potem zwiedzaniu lokalnych atrakcji turystycznych. Skład ekipy: Ola, Marlena, Dominika, Krzyś, Adam, Paweł.

Rajd Janosika, czyli Gorce i Pieniny

W ramach odpoczynku w trakcie, a dla niektórych już po sesji, postanowiliśmy spakować namioty i wyruszyć w piękne i dawno przez SeTKę nie odwiedzane Pieniny.

Majówka 2010- Izery i Karkonosze

Początek maja powitaliśmy maszerując łagodną granią Gór Izerskich oraz pięknymi szlakami Karkonoszy. Był to kolejny rajd cieszący się dużym zainteresowaniem nowych sympatyków SeTKi, choć nie zabrakło też ‘starej gwardii’;)

But W Wodzie 2010

Po kilku miesiącach rajdowej posuchy, przyszedł czas na rajd ‘But w wodzie’ po zalesionych (i zaśnieżonych) szlakach Beskidu Śląskiego. Dołączyło do nas również wielu nowych rajdowiczów, co bardzo nas cieszy.

Ku Hnitessie – Góry Hryniawskie na nartach 2010

Pomysł na wyjazd w Góry Hryniawskie padł parę miesięcy temu, gdy szukaliśmy odpowiednich gór do naszych planów – czyli na wyjazd narciarski, który jednocześnie miał być pierwszym tygodniowym skiturowym wyjazdem Michała. Mogliśmy udać się po raz kolejny w Czarnohorę, tylko po co, mogliśmy pomyśleć o Gorganach, lecz tu techniczne trudności oraz niestety – mało śnieżna [...]

STK czyli SeTKa!

Jesteśmy organizacją studencką przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Promujemy turystykę jako sposób spędzania wolnego czasu, przez organizację rajdów górskich i rowerowych, spływów kajakowych, wypadów na narty... Zapraszamy!
Logo STK Logo AZS Logo UEP

Polub nas na FB!