Dołącz do nas!

Myślisz o dołączeniu do SeTKi? Nic bardziej prostego!

Możesz przyjść na relację z wyprawy do Setki Pub, gdzie lubimy się spotykać, by wspólnie z nami wspominać górskie wędrówki i śpiewać :) lub po prostu… wyjedź z nami w góry! Informacje o rajdach pojawiają się na bieżąco na stronie głównej.

Naszym celem jest popularyzacja turystyki szeroko rozumianej, poznawanie pięknych zakątków gór, lasów i jezior. Organizujemy głównie rajdy górskie, ale też spływy kajakowe, wypady pod namioty, rajdy rowerowe i zimowe wypady na narty. Integrujemy studentów, wymieniamy się opiniami i doświadczeniami przy promowaniu turystyki, rozwijamy pasje podróżnicze, a co najważniejsze promujemy Uniwersytet Ekonomiczny jako uczelnię wyższą wspierającej turystykę oraz zdrowy, aktywny tryb życia.

Opieramy swe działanie na pracy społecznej członków, bez składek członkowskich.

W razie jakichkolwiek pytań, najlepiej skontaktować się z nami bezpośrednio – sprawdź dział Kontakt i nie bój się po prostu zagadać. :)

 

tomy

 

STK czyli SeTKa!

Jesteśmy organizacją studencką przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Promujemy turystykę jako sposób spędzania wolnego czasu, przez organizację rajdów górskich i rowerowych, spływów kajakowych, wypadów na narty... Zapraszamy!
Logo STK Logo AZS Logo UEP

Polub nas na FB!