Kontakt

Obecne władze

Jesteśmy po to by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące SeTKi! :) Możesz kontaktować się z nami na wiele sposobów: na Facebooku, pisząc do nas maila: stkuep@gmail.com lub bezpośrednio kontaktować się z kimś z Zarządu STK:

Prezes STK

Paulina Plewa

  • tel. 600 427 5siedem2
  • e-mail: plewa.paulina@gmail.com

Vice prezesi

Rafał MONTI Matuła

  • tel. 734 195 5siedem2
  • e-mail: rafalmatulaa@gmail.com

Andrzej Przybysz

  • tel. 725 441 3pięć8
  • e-mail: andrzej.przybysz01@gmail.com

 

Spotkania

Często spotykamy się w naszym ulubionym pubie The Brother’s Pub, przy ul. Szewskiej 19. Są to spotkania najczęściej nieformalne, gdzie siedzimy, rozmawiamy o wspólnych rajdach (wspominamy ubiegłe i planujemy przyszłe), wymieniamy się zdjęciami, gramy, śpiewamy, organizujemy pokazy slajdów i śpiewanki przy gitarze. Informacje o organizowanych przez nas spotkaniach zamieszczamy na naszym Facebookowym Fanpage’u, liście mejlingowej i forum. Jeśli chcesz zapisać się na rajd, uzyskać informacje o planowanych wyjazdach lub po prostu dowiedzieć się, czym się zajmujemy  - przyjdź! :) zapraszamy.

SeTKowy Fanpage

O wszelkich nowościach związanych z STK dowiesz się z naszego Facebookowego Fanpage’u. Zapraszamy do polubienia! :)

Grupa STK

Tutaj dzieje się najwięcej. Wspólne propozycje wyjazdów, spotkań, wyjść (nie tylko na piwo!). Dołącz do naszej grupy na facebook’u, a będziesz ze wszystkim na bieżąco!

Instagram

Nie może nas zabraknąć i tam :) Jedziesz na rajd? Pamiętaj, by wstawiane zdjęcie na Insta oznaczyć również #stkuep oraz @stkuep – najfajniejsze zdjęcia będziemy wstawiać na nasz profil!

Lista Mejlingowa

SeTKa posiada swoją listę mejlingową. Jak to działa? Członkowie grupy uczestników od czasu do czasu wysyłają na nią mejle informujące o ważnych sprawach, takich jak spotkania organizacyjne, ale najczęściej jest to po prostu newsletter z Informatorami o zbliżających się Rajdach.

Lista mejlingowa jest najlepszym rozwiązaniem dla członków i sympatyków którzy nie mają czasu śledzić forum czy nawet strony STK – zawsze będą dobrze poinformowani o najważniejszych sprawach.

By dołączyć do naszej listy, należy wypełnić prosty formularz. Prostszego zrobić nie mogliśmy – sami się przekonajcie ;) Po wypełnieniu formularza i otrzymaniu potwierdzenia zapisu, możesz wysyłać wiadomości do wszystkich członków listy (stk-uepoznan /na/ googlegroups.com)

Forum

Sercem naszej organizacji jest nasze Forum. To tam rodzą się pomysły wyjazdów, pokazów slajdów, to tam dzielimy się wspomnieniami (często to tam rodzą się nasze Relacje), to tam umawiamy się czasem na piwo, herbatę, sanki, łyżwy, biegówki, rower, ogniska, czy na słynne „porajdówki”, gdzie wspominamy ubiegły rajd.

Tu też można się przedstawić, do czego serdecznie zachęcamy!

SeTKa na Szlaku, czyli nasz mikroblog

Niedawno uruchomiliśmy nasz SeTKowy mikroblog – Setka na Szlaku! Oparty na serwisie Blip.pl, jest on miejscem, gdzie każdy może wysłać krótką wiadomość tekstową, głosową, zdjęcie czy wideo przy pomocy np. swojej komórki. To dla tych, którzy z różnych względów nie mogą uczestniczyć w naszych Rajdach – im też trochę klimatu wprost z gór się należy!

Kanał RSS

Strona STK obsługuje system RSS – możesz dobierać nagłówki wszystkich nowych treści na stronie przez swój ulubiony czytnik!

Opiekunem Sekcji Turystyki jest Marcin Woroch.

Zapraszamy na dyżury:
we wtorki od godziny 10.00 do 11.00
w biurze AZS (bud. B pok. 012, wejście B1 od podwórza).

Jeśli chcesz zapisać się na rajd, uzyskać informacje o planowanych wyjazdach
lub po prostu dowiedzieć się, czym sie zajmujemy :-)
zapraszamy do biura AZSu.

STK czyli SeTKa!

Jesteśmy organizacją studencką przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Promujemy turystykę jako sposób spędzania wolnego czasu, przez organizację rajdów górskich i rowerowych, spływów kajakowych, wypadów na narty... Zapraszamy!
Logo STK Logo AZS Logo UEP

Polub nas na FB!