Setka z Lodem V – Beskid Sądecki

Gdzie wybiera się Setka w lutym? W Beskid Sądecki.

Ile kilometrów Setka pokona po górach? Nawet 50 km w trudnych zimowych warunkach.

Co Setka będzie robić w międzyczasie? Dobrze się bawić!

Nie może Cię zabraknąć!

Już w czwartek 15 lutego wieczorową porą ruszamy pociągiem do Piwnicznej w Beskidzie Sądeckim, aby po 2 dniach i wielu kilometrach zakończyć nasz marsz w Szczawnicy, u podnóża Pienin. Stamtąd wrócimy pod wieczór do Poznania, skonani ale szczęśliwi.

Brzmi przekonująco? Nie wahaj się ani chwili – zapisz się na Rajd Setka z Lodem 2018:

>>> FORMULARZ ZAPISÓW <<<

Nie zwlekaj – liczba miejsc ograniczona (serio – nie ma ich za wiele). O udziale w rajdzie decyduje kolejność wpłat.

Koszty rajdu: 180 student / 235 niestudent (opłata nie wlicza ubezpieczenia ani pościeli)

Zapoznaj się koniecznie z informatorkiem (szczegóły trasy, dojazdu, schroniska, w których nocujemy):

>>> INFORMATOREK  <<<

UWAGA!!!!

Na Rajdzie obowiązują trzy reguły:

1. Podpisanie Regulaminu Rajdu jest warunkiem koniecznym do udziału w Rajdzie.

2. Na drugim noclegu wstajemy o 7:00.

3. Kto powiedział, że będzie lekko? TO JEST RAAAAAJD A NIE WYCIECZKA!!!

Do zobaczenia na szlaku w Beskidzie Sądeckim!

Organizator:
Ulka Jarych